Susipažinkime, aš esu Kristina!

Esu žmogus, kuriam niekada negana. Ko?

O gi dar besimokant Universitete išgirsta frazė “Mokomės visą gyvenimą” rezonavo šiek tiek vėliau…. Negana mokytis! Ir visai nesvarbu koks skaičius “įkaltas” dokumentuose.

Bet ar žinojote, kad augimui amžiaus nėra? Ne, aš ne apie ūgį, o vidinį augimą.

Taip, aš vis ieškau savęs, taip, aš noriu daug dalykų, man jie visi yra įdomūs, kiekvienam gyvenimo etapui jis yra reikalingas. Tačiau aplinkybės pasikeičia ir plauki toliau savo upe. Vienu metu ta upė yra sraunesnė, kitu - ne tokia srauni.

Ties 30-tais gyvenimo metais pas mane tarsi kažkas paspaudė mygtuką. "Klick". Greičiausiai aš pati. Nes sąmoningai pradėjau mąstyti kas man patinka, o kas ne. Ką aš noriu dar nuveikti, kokius tikslus turiu ir kas mano manymu yra naudinga ir kuria vertę.

Dirbant su vaikais mokykloje, su mokytojais, supratau, kad gyvenimas nebūtų gyvenimas, jei kelyje nepasitaikytų įvairaus dydžio akmenų. Patirtis parodė, kad ten kur yra žmonės, ten neišvengiamai susiduriame su konfliktais. Konfliktas su savimi, su savo artimaisiais, šeimos nariais, kolegomis, vaikais. Ir tie konfliktai mus gali išmesti iš vėžių. Taip atradau mediaciją (apie ją plačiau parašysiu tinklaraštyje).

Vertę kurti pradėjau atėjusi dirbti į startuolį pavadinimu Reflectus. Pradėjau gilintis į refleksiją, kas tai ir su kuo valgoma, kam to reikia, kokią naudą neša. Taip pradėjau reflektuoti ir su savimi. Tuomet ir su savo vaikais. Taip refleksija tapo mano arkliukas. Pradėjusi ugdyti daug dalykų refleksijos pagalba - supratau, kad noriu toliau gilintis į žmogų, į jo mąstymą, į jo keitimąsi ir galimybes, tobulėjant kaip asmenybei, atrasti koreliaciją tarp šių dalykų keliant sau tikslus bei jų siekiant.

Taip atsirado koučingas mano gyvenime. Kaip tik tuo metu, kapstydamasi savyje, "žaisdama" su kolegėmis koučingo sesijas ištraukiau šaknį - profesinį perdegimą, kuris klibina visas keturias kėdės kojas, ant kurios sėdžiu. Taip keliauju per asmeninę patirtį, kad patyrusi tai asmeniškai galėčiau besąlygiškai atsiduoti bendrystei su kiekvienu klientu ir galėčiau kokybiškai palydėti jį per jo kelionę.

Tad, kaip jau supratote, esu Kristina, praktikuojanti koučingo specialistė (baigusi ICF koučingo mokyklą pas patį Povilą Petrauską), aktyviai taikanti refleksijos metodus, bei pasišventusi kurti vertę tam, kas pasirįžęs kelionei į save ir savo asmeninį tobulėjimą bei transformaciją.

Tad kviečiu Tave į kelionę kartu!

refleksija koucingas tikslai perdegimas